Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

kucharz

W związku z dynamicznym rozwojem części restauracyjno-kawiarnianej Zamku w Mosznej, poszukujemy kandydatów do pracy, chcących dołączyć do naszego zespołu, na stanowisku: kucharz/kucharka.

Od kandydata oczekujemy: dokładności, umiejętności koncentracji, dbałości o czystość i higienę, wysokiej kultury osobistej, życzliwości. Wymagamy posiadania aktualnej książeczki sanepidu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole, wsparcie szkoleniowe ze strony zespołu pracowników, ciekawe miejsce i otoczenie pracy oraz udział w szczególnych wydarzeniach kulturalno - rozrywkowych. Pozostałe warunki zatrudnienia - do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.


Prosimy o dopisanie do CV pisemnej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka