Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

 

CASTTELO ONAS

 

TEATR CASTELLO

Teatr Muzyczny Castello powstał w 2013 roku jako efekt współpracy magister sztuki -  Barbary Pakury - Brzoski oraz aktora scen muzycznych - Tomasza Białka. Artyści zdecydowali wspólnymi siłami założyć teatr muzyczny, którego celem będzie krzewienie i popularyzowanie spektakli operetkowych i musicalowych.

Siedziba teatru, mieści się w malowniczo położonym Zamku w Mosznej. Twórcy teatru, w nawiązaniu do wznoszących się ku niebu 99 wież zamku pragną wznosić na wyżyny kultury dotychczasowe zasoby sztuki, jak i autorskie projekty. 

Na scenie Teatru Muzycznego Castello prezentowane są najsłynniejsze operetki jak choćby "Księżniczka Czardasza" autorstwa Imre Kalmana. W przygotowanych koncertach usłyszeć można najsłynniejsze melodie operetkowe i musicalowe. W repertuarze znajduje się również miejsce dla największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. W ofercie teatru można znaleźć widowiska okazjonalne oraz projekty specjalne jak np. Bal wiedeński”, „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”.

Nie zapominając o najmłodszych widzach, specjalnie na zamówienie Teatru Muzycznego Castello została napisana bajka muzyczna ,,Trzy magiczne słowa’’.

Organizowane są również warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, oraz warsztaty muzyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

 

Więcej na: http://teatrcastello.pl

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka